سوالات متداول

نحوه خرید کردن از شرکت آمیتیس رنگ و رزین چگونه است؟

 

ارسال استعلام فنی و بازرگانی از طریق درخواست در صفحه تماس با ما  پست الکترونیکی شرکت info@amitispaint.com  یا ارسال دورنگار از طرف مشتری سپس ارسال پیش فاکتور از طرف واحد مهندسی فروش شرکت ، و نهایی کردن فرآیند خرید با واریز وجه و ارسال تائیدیه کتبی از طرف خریدار

خرید اعتباری از شرکت آمیتیس چگونه است ؟

نحوه فروش این شرکت به صورت نقدی و واریز به حساب شرکت می باشد ، ولی برای مشتریانی که بیش از دو الی سه سال سابقه همکاری با این مجموعه را داشته باشند شرایط اعتباری نیز در نظر گرفته می شود.

خدمات پس از فروش در شرکت آمیتیس چگونه است ؟

1) مشاوره جهت اعمال پوشش : در صورت درخواست مشتری جهت آموزش اجرا این شرکت کارشناسان  خود را به سایت پروژه اعزام کرده و ایشان آموزش های لازم جهت اجرای محصول خریداری شده را به مشتری ارائه می دهنند .

2) شکایت مشتری : در صورتی که مشتری از کیفیت محصول خریداری شده رضایت نداشته باشد فرم شکایت مشتری از طرف واحد خدمات پس از فروش تنظیم و به همراه شماره تولید محصول مورد نظر به واحد فنی این شرکت ارائه می گردد و آزمایشگاه با شرط با در دست داشتن شماره تولید روی  یک نمونه از بچ رنگ مورد که در اختیار دارد  آزمون های مربوطه را انجام میدهد . در صورتی که محصول از لحاظ کیفی دارای مشکل بود رنگ مرجوع و مجدد در سریع ترین زمان رنگ تولید و برای مشتری ارسال می گردد و در صورتی که کیفیت رنگ مطلئوب بود این واحد با اعزام کارشناس خود به سایت پروژه مشتری سعی در آموزش های لازم و رفع عیوب بوجود آمده می نماید.

محل تحویل محصول خریداری شده ؟

مکان تحویل بار درب کارخانه این شرکت می باشد و یا اگر مشتری خواهان تحویل رنگ در سایت پروژه و یا کارخانه خود باشد این شرکت محصول تولید شده را از طریق باربری های مجاز به آدرس مشتری پس کرایه می نماید .

زمان تحویل سفارش چند روز است ؟

زمان تحویل سفارش از زمان دریافت تائیدیه کتبی پیش فاکتور و واریز وجه حدود 7 الی 10 روز کاری می باشد .

بسته بندی رنگ ها چگونه است ؟

بسته بندی رنگ ها بر مبنای سفارش و نیاز خریداران و نوع رنگ ها ی مورد سفارش متفاوت می باشد . رنگ های آلکیدی و سیلیکونی نسوز به صورت تک جزئی و رنگ های اپوکسی و پلی یورتان به صورت دو جزئی بسته بندی می گردد و در بسته بندی های حلب های چابی برند آمیتیس رنگ و رزین و گالن برای جزء دوم قابل ارائه است .

بسته بندی روی پالت امکان پذبر است ؟

در صورت درخواست مشتری محموله روی پالت بسته بندی شده و با اخذ هزینه های مربوطه ارسال می گردد .

در صورت پیش آمدن هر گونه سوال چگونه میتوان با شرکت در تماس بود ؟

در صورت وجود هرگونه سوال و ابهامی در تمامی زمینه های مرتبط با فعالیت مجموعه آمیتیس رنگ و رزین میتوانید در ساعات کاری شرکت تماس حاصل نمایید ، همچنین میتوانید با ایجاد تیکت یا درخواست در فرم موجود صفحه تماس با ما درخواست و سوال خود را ثبت نمایید، تا در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان شرکت پاسخگوی شما باشند .

راهنمایی در مورد انتخاب رنگ ( سیستم رنگ آمیزی ) مناسب ، از چه روشی امکان پذیر است ؟

1)  دریافت اطلاعاتی از قبیل محل پروژه ( وضعیت آب و هوایی ) ، کارفرمای پروژه ، نوع سطح جهت رنگ آمیزی ، متراژ سطح ، ضخامت ،میزان پرت و … و بررسی نیازهای تصریحی و تلویحی خریدار.

2) مدارک فنی پروژه ، استانداردهای مورد اشاره

با بررسی موارد بالا  کارشناسان واحد مهندسی فروش شرکت آمیتیس می توانند راهنمایی های لازم را جهت  انتخاب  سیستم رنگ آمیزی و موارد مربوط به آن به خریداران  محترم ارایه نمایند.

دستورالعمل مصرف رنگها

در صورت درخواست مشتری پس از تحویل بار بر مبنای نوع رنگ خریداری شده دستورالعمل مصرف آن رنگ برای ایشان ارسال می گردد .

فرایند ارسال مشخصات فنی رنگ مورد نظر برای شرکت آمیتیس رنگ و رزین چگونه است ؟

در صورت درخواست مشخصات فنی محصولات شرکت آمیتیس رنگ و رزین کافیست درخواست خود را به آدرس پست الکترونیکی شرکت  info@amitispaint.com  و یا فرم موجود در صفحه تماس با ما ارسال نمایید ؛ پس از بررسی توسط متخصصان مربوطه، مشخصات فنی رنگ و محصول مورد نظر  برای شما ارسال می گردد .

تماس با ما
تیم پشتیبانی آمیتیس

سلام وقت بخیر
به شما کمک میکنیم که متناسب با نیاز خود خدمات مورد نظرتان را از ما دریافت کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

02188211629